Dlaczego my

Skupujemu samochody od osób prywatnych, podmiotów gospodarczych, korporacji taksówkowych , firm windykacyjnych, szkół jazdy oraz firm.

Zajmujemy się skupem aut osobowych i pojazdów samochodowych różnych typów od wielu lat. Nasza usługa skupu pojazdu, skierowana jest przede wszystkim do osób lub firm, który szybko i skutecznie chcą się pozbyć zbędnego pojazdu. Skupujemy samochody bez względu na ich stan. Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Sprawdź jakie auto możesz nam sprzedać!

Negocjacja ceny

Cenę za pojazd negocjujemy bez pośredników. Umawiamy się na określoną kwotę, która wypłaca jest zgodnie z życzeniem Klienta. Zapłata za pojazd może być przekazana bezpośrednio na rękę lub wpłacano na konto Klienta.

Podpisanie umowy

Formalności ograniczamy do minimum. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego procedura sprzedaży jest ograniczona do minimum formalności. Na spotkanie przyjeżdżamy z uniwersalną umową kupna-sprzedaży pojazdu. Cała formalność zakupu pojazdu trwa do pół godziny.

Odbiór pojazdu

Po sfinalizowaniu transakcji, zakupiony pojazd odbieramy od Sprzedawcy za pomocą własnych środków transportu. Klient w żaden sposób nie musi przygotowywać pojazdu przed spotkaniem w sprawie skupu samochodu. Wszelkiego rodzaju czynności techniczne, przygotowanie pojazdu do odjazdu jest po naszej stronie.

Zadowolenie obu stron

Dążymy do satysfakcji naszych Klientów i oferujemy najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności.

Dlaczego nam najlepiej sprzedać auto

Ponieważ staramy się zaoferować naszym Klientom najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności. Wiemy również, że Klienci mają wiele pytań, dlatego udzielamy wszelkich informacji związanych zarówno z samym procesem transakcji, warunków płatności, jak i sposobów przekazania auta w nasze ręce.

Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i województwo mazowieckie. Na tym obszarze jesteśmy wstanie zrealizować odbiór pojazdu niemalże od ręki w ciągu maksymalnie 24h od uzgodnienia warunków sprzedaży. Skupujemy również auta z innych rejonów Polski i zagranicy, w tej sytuacji warunki transakcji są uzgadniane indywidualnie.

  • Skupujemy auta z Warszawy
  • Skupujemy auta z okolic Warszawy
  • Lifetime updates & support.
  • 24 hours shipping.
  • We provide best tools ever.

Posiadamy własny transport typu laweta oraz odpowiedzialnych kierowców, którzy z uśmiecham na twarzy wracają z zakupionym autem do bazy naszej firmy. Wszystkie kwestie formalno-prawne zostały opracowane przez naszych specjalistów, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i gwarancję otrzymania należnej kwoty.

35

countries


Donec vestibulum justo a diam ultricies pel lentesque. Quisque mattis diam vel lac.
1250

articles


Donec vestibulum justo a diam ultricies pel lentesque. Quisque mattis diam vel lac.
89

projects


Donec vestibulum justo a diam ultricies pel lentesque. Quisque mattis diam vel lac.
9

years of experience


Donec vestibulum justo a diam ultricies pel lentesque. Quisque mattis diam vel lac.
Zadzwoń i zapytaj o cenę?