Auto kasacja / Złomowanie w Warszawie i okolicach

Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy i zależy Ci na szybkiej i korzystnej sprzedaży samochodu, znalazłeś się w dobrym miejscu. Nasz skup samochodów pozwoli Ci sprzedać niepotrzebny pojazd bez zbędnych formalności i stresu. 

kontakt

Pamiętaj, że samodzielna próba sprzedaży auta – zwłaszcza uszkodzonego, lub powypadkowego – wymagać będzie od Ciebie uzbrojenia się w cierpliwość i odporność na wymagania klientów. Skup aut powypadkowych zaś to gwarancja profesjonalizmu podczas transakcji i szybkiej obsługi Twojego zlecenia

Wybierając naszą usługę zyskujesz możliwość uzyskania w pełni bezpłatnej wyceny – online lub poprzez kontakt telefoniczny – dzięki czemu z łatwością ustalisz, czy oferowana przez nas usługa spełnia Twoje wymagania. Zajmiemy się także kasacją auta, które nie nadaje się do dalszej jazdy oraz zupełnie za darmo odbierzemy je spod wskazanego przez Ciebie adresu. Nasza usługa pozwoli Ci więc nie tylko szybko zyskać dodatkową gotówkę, ale uwolni od stresu i niepewności związanych ze sprzedażą auta na własną rękę.

złomowanie pojazdów

Auto kasacja samochodów osobowych i dostawczych

Pamiętaj, że oferowane przez nas usługi, czyli skup samochodów oraz warszawska autokasacja dotyczą nie tylko samochodów osobowych. W naszym skupie sprzedać możesz bowiem pojazdy praktycznie każdego wybranego przez siebie rodzaju. Przyjmujemy bowiem między innymi

  • pojazdy ciężarowe i dostawcze
  • quady i motocykle
  • minibusy
  • przyczepy

Oczywiście, powyżej wymieniliśmy jedynie kilka wybranych typów pojazdów, których skupem się zajmujemy. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z nami, serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu. 

Złomowanie aut uszkodzonych i powypadkowych

Nie ma znaczenia, w jakim stanie technicznym jest Twój pojazd. Jeśli nie nadaje się on już do dalszego użytkowania, w ramach naszych usług świadczona jest w pełni legalna  kasacja samochodu w Warszawie I jej okolicach. Wybierając nasz skup aut możesz więc sprzedać nawet całkowicie rozbite auto. Co więcej, sprzedawany przez Ciebie pojazd nie musi posiadać aktualnej polisy OC (pamiętaj jednak, że po sprzedaży samochodu objętego jeszcze ubezpieczeniem, masz prawo dochodzenia niewykorzystanej części składek od swojego ubezpieczyciela)

Zapewniamy, że nasza wycena przeprowadzana jest w jednakowo uczciwy sposób dla każdego klienta. Stawka, jaką proponujemy kierowcom sprzedającym swoje pojazdy do naszego skupu wynosi od 700 do 1.800 PLN za każdy samochód – kwota zawsze ustalana jest indywidualnie, po eksperckich oględzinach pojazdu. Pamiętaj, że warszawska auto kasacja w naszym skupie umożliwia Ci sprzedaż nawet pojazdu nieobjętego aktualnym ubezpieczeniem OC i nie posiadającego przeglądu. 

auto kasacja rozbite auta

Obszar działania – Warszawa i okolice

Lista Obsługiwanych Obszarów

Prowadzona przez nas auto kasacja w Warszawie oferuje skup oraz profesjonalne, legalne złomowanie każdego rodzaju pojazdu. Działamy zarówno na terenie stolicy Polski, jak i okolicznych wsi i miast. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz – to my przyjedziemy do Ciebie. Nie musisz więc martwić się kosztem dojazdu, czy też szukać sposobu na dostarczenie sprzedawanego auta do naszej siedziby. Nasz zasięg terytorialny obejmuje między innymi miejscowości takie jak: Mińsk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Otwock.

Jakie są korzyści ze współpracy z nami?

Nadal zastanawiasz się, czy warto wybrać profesjonalną auto kasację w Warszawie, czy szukać kupca na swój samochód używany na własną rękę? pozwól, że przedstawimy Ci kilka powodów, dla których warto, abyś przynajmniej rozważył naszą usługę. Pamiętaj – u nas możesz sprzedać pojazd praktycznie dowolnego rodzaju.

Nadal zastanawiasz się, czy warto wybrać profesjonalną auto kasację w Warszawie, czy szukać kupca na swój samochód używany na własną rękę? pozwól, że przedstawimy Ci kilka powodów, dla których warto, abyś przynajmniej rozważył naszą usługę. Pamiętaj – u nas możesz sprzedać pojazd praktycznie dowolnego rodzaju.

Bezpłatny transport pojazdu

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w ścisłym centrum Warszawy, na jej obrzeżach, czy w którejś z dziesiątek otaczających ją miejscowości – oferujemy ci w pełni darmowy transport pojazdu. Oznacza to, że jeśli uznasz, iż oferowana przez nas warszawska kasacja samochodów spełnia Twoje wymagania, odbierzemy od Ciebie sprzedawany pojazd i przewieziemy do naszej znajdującej się poza Warszawą siedziby na nasz własny koszt. Złomowanie pojazdów w Warszawie to gwarancja wygody.

Darmowa wycena auta

Wycena auta w naszym skupie jest szybka, prosta i bezpłatna. Zgłoś się po prostu za pośrednictwem formularzu kontaktowego, lub telefonicznie. Ustalimy, na ile możesz liczyć decydując się na skorzystanie z prowadzonego przez nas skupu aut powypadkowych i zaoferujemy maksymalnie korzystną wycenę. 

Formalności ograniczone do minimum

Decydując się na nasze usługi nie musisz czekać długo na analizę dokumentów, czy odpowiedź z naszej strony. Cały proces kasacji aut w Warszawie prowadzony jest w taki sposób, byś jak najszybciej mógł cieszyć się swoją gotówką – najczęściej jest to kwestia kilku dni, a nie tygodni, jak przy sprzedawaniu auta na własną rękę. Pamiętaj, że przyjmujemy pojazdy każdego rodzaju i niezależnie od rocznika – nie wahaj się zatem i zgłoś się do nas jeszcze dzisiaj.

Natychmiastowa płatność

Po podpisaniu umowy Twój samochód trafi do punktu złomowania aut w Warszawie, my zaś wypłacimy Ci gotówkę w wybrany przez Ciebie sposób – bezpośrednio do rąk własnych, lub szybkim przelewem bankowym. Sam zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najkorzystniejsza – jesteśmy elastyczni i gotowi dopasować się do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami i sprzedaj auto w Warszawie lub okolicy

KONTAKT

Skorzystaj z oferty auto kasacji i w ciągu kilku godzin pozbądź się niepotrzebnego pojazdu. Stawiamy na otwartą komunikację z klientem i dążymy do tego, by cała transakcja przebiegła sprawnie przy zachowaniu minimum formalności. Skontaktuj się z naszym zespołem, a przyjedziemy pod wskazany adres w Warszawie lub okolicach. Przeprowadzimy szybką wycenę i zadbamy o wszelkie formalności, by jak najszybciej sfinalizować transakcję.