Auto kasacja Warszawa

Auto kasacja Warszawa

Zgodnie z ustawą o recyklingu z 2005 roku każdy samochód wycofany z eksploatacji musi być przekazany do profesjonalnej stacji demontażu pojazdów działającej na podstawie udzielonych pozwoleń. Jeśli nie wiedzą Państwo, co zrobić ze swoim starym samochodem ,zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Kasacja aut w Warszawie to usługa, którą realizujemy już od wielu lat i możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem.

Zadzwoń i zapytaj za ile odkupimy Twoje auto?

Negocjacja ceny

Cenę za pojazd negocjujemy bez pośredników. Umawiamy się na określoną kwotę, która wypłaca jest zgodnie z życzeniem Klienta. Zapłata za pojazd może być przekazana bezpośrednio na rękę lub wpłacano na konto Klienta.

Podpisanie umowy

Formalności ograniczamy do minimum. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego procedura sprzedaży jest ograniczona do minimum formalności. Na spotkanie przyjeżdżamy z uniwersalną umową kupna-sprzedaży pojazdu. Cała formalność zakupu pojazdu trwa do pół godziny.

Odbiór pojazdu

Po sfinalizowaniu transakcji, zakupiony pojazd odbieramy od Sprzedawcy za pomocą własnych środków transportu. Klient w żaden sposób nie musi przygotowywać pojazdu przed spotkaniem w sprawie skupu samochodu. Wszelkiego rodzaju czynności techniczne, przygotowanie pojazdu do odjazdu jest po naszej stronie.

Zadowolenie obu stron

Dążymy do satysfakcji naszych Klientów i oferujemy najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności.

Auto kasacja - dlaczego nam najlepiej sprzedać auto

Ponieważ staramy się zaoferować naszym Klientom najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności. Wiemy również, że Klienci mają wiele pytań, dlatego udzielamy wszelkich informacji związanych zarówno z samym procesem transakcji, warunków płatności, jak i sposobów przekazania auta w nasze ręce.

  • Auto kasacja pojazdów samochodowych
  • Skupujemy auta z okolic Warszawy
  • Złomowanie aut .
  • Wycena na telefon
  • Płacimy gotówkę do ręki.


Kasacją pojazdów, złomowaniem samochodów zajmujemy się od wielu lat. Dzięki nam, nie musisz się martwić co zrobić ze starym lub nie używanym autem. Auto można wyzłomować dostarczając je do naszej stacji lub umawiając się na odbiór pojazdu naszym transportem. Transport jest bezpłatny.


Dokumenty niezbędne do zezłomowania auta:

  • dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli była wydana,
  • tablice,
  • dowód osobisty właściciela do wglądu.

Transport z Warszawy i innych miejscowości na obszarze naszego działania jest bezpłatny. Zlecenia realizujemy w ciągu 24 godzin w dniach roboczych.


Wszystkie złomowane samochody są wyceniane wg indywidualnej wyceny określonej przez naszych pracowników. Płacimy za każdy kompletny pojazd.


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i województwo mazowieckie. Na tym obszarze jesteśmy wstanie zrealizować odbiór pojazdu niemalże od ręki w ciągu maksymalnie 24h od uzgodnienia warunków sprzedaży. Skupujemy również auta z innych rejonów Polski i zagranicy, w tej sytuacji warunki transakcji są uzgadniane indywidualnie.


Posiadamy własny transport typu laweta oraz odpowiedzialnych kierowców, którzy z uśmiecham na twarzy wracają z zakupionym autem do bazy naszej firmy. Wszystkie kwestie formalno-prawne zostały opracowane przez naszych specjalistów, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i gwarancję otrzymania należnej kwoty.


Prowadzimy skup i kasacje aut wszystkich typów. Auto kasacja samochodów osobowych i ciężarowych które są uszkodzone, powypadkowe, nie nadające się do dalszej eksploatacji. Za oddane nam do kasacji auto płacimy i wystawiamy wszystkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i zgłoszenia w firmie ubezpieczeniowej.


Skupujemy do kasacji samochody od osób prywatnych, podmiotów gospodarczych, korporacji taksówkowych , firm windykacyjnych, szkół jazdy oraz firm.


Zajmujemy się auto kasacją oraz skupem aut osobowych i pojazdów samochodowych różnych typów od wielu lat. Nasza usługa skupu pojazdu, skierowana jest przede wszystkim do osób lub firm, który szybko i skutecznie chcą się pozbyć zbędnego pojazdu. Skupujemy samochody bez względu na ich stan. Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Sprawdź jakie auto możesz nam sprzedać!

Zadowlonych Klienntów

1287

Zadowlonych Klienntów


Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z obsługi i oferty jaka składamy.

Zakupionych pojazdów

2893

Zakupionych pojazdów


co dziennie skupujemy od Klientów z Warszawy auta osobowe i pojazdy specjalne.

Odebranych telefonów

263

Miesięcznie


Co dziennie odbieramy od naszych Klientów telefony i maile z propozycja zakupu pojazdów.

Ponad

10

Letnie doświadcznie


Jesteśmy do Państwa dyspozycji już ponad 10 lat i nadal chcemy z Wami współpracować.
Zadzwoń i zapytaj o cenę?