Auto kasacja Warszawa

Auto kasacja Warszawa

Zgodnie z ustawą o recyklingu z 2005 roku każdy samochód wycofany z eksploatacji musi być przekazany do profesjonalnej stacji demontażu pojazdów działającej na podstawie udzielonych pozwoleń. Jeśli nie wiedzą Państwo, co zrobić ze swoim starym samochodem ,zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Kasacja aut w Warszawie to usługa, którą realizujemy już od wielu lat i możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem.

Zadzwoń i zapytaj za ile odkupimy Twoje auto?

Negocjacja ceny

Cenę za pojazd negocjujemy bez pośredników. Umawiamy się na określoną kwotę, która wypłaca jest zgodnie z życzeniem Klienta. Zapłata za pojazd może być przekazana bezpośrednio na rękę lub wpłacano na konto Klienta.

Podpisanie umowy

Formalności ograniczamy do minimum. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego procedura sprzedaży jest ograniczona do minimum formalności. Na spotkanie przyjeżdżamy z uniwersalną umową kupna-sprzedaży pojazdu. Cała formalność zakupu pojazdu trwa do pół godziny.

Odbiór pojazdu

Po sfinalizowaniu transakcji, zakupiony pojazd odbieramy od Sprzedawcy za pomocą własnych środków transportu. Klient w żaden sposób nie musi przygotowywać pojazdu przed spotkaniem w sprawie skupu samochodu. Wszelkiego rodzaju czynności techniczne, przygotowanie pojazdu do odjazdu jest po naszej stronie.

Zadowolenie obu stron

Dążymy do satysfakcji naszych Klientów i oferujemy najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności.

Auto kasacja - dlaczego nam najlepiej sprzedać auto

Ponieważ staramy się zaoferować naszym Klientom najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności. Wiemy również, że Klienci mają wiele pytań, dlatego udzielamy wszelkich informacji związanych zarówno z samym procesem transakcji, warunków płatności, jak i sposobów przekazania auta w nasze ręce.

  • Auto kasacja pojazdów samochodowych
  • Skupujemy auta z okolic Warszawy
  • Złomowanie aut .
  • Wycena na telefon
  • Płacimy gotówkę do ręki.


Auto kasacja Warszawa — skup aut powypadkowych

Zgodnie z ustawą o recyklingu z 2005 roku każdy samochód wycofany z eksploatacji musi być przekazany do profesjonalnej stacji demontażu pojazdów działającej na podstawie udzielonych pozwoleń. Jeśli nie wiedzą Państwo, co zrobić ze swoim starym samochodem, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Kasacja aut w Warszawie to usługa, którą realizujemy już od wielu lat i możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Zadzwoń i zapytaj za ile odkupimy Twoje auto?

Auto kasacja — dlaczego nam najlepiej sprzedać auto

Ponieważ staramy się zaoferować naszym Klientom najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności. Wiemy również, że Klienci mają wiele pytań, dlatego udzielamy wszelkich informacji związanych zarówno z samym procesem transakcji, warunków płatności, jak i sposobów przekazania auta w nasze ręce.

Skup aut powypadkowych — skup aut rozbitych Warszawa


Kasacją pojazdów, złomowaniem samochodów zajmujemy się od wielu lat. Dzięki nam nie musisz się martwić co zrobić ze starym lub nieużywanym autem. Auto można wyzłomować dostarczając je do naszej stacji lub umawiając się na odbiór pojazdu naszym transportem. Transport jest bezpłatny. Dokumenty niezbędne do zezłomowania auta: • dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli była wydana, • tablice, • dowód osobisty właściciela do wglądu. Transport z Warszawy i innych miejscowości na obszarze naszego działania jest bezpłatny. Zlecenia realizujemy w ciągu 24 godzin w dniach roboczych. Wszystkie złomowane samochody są wyceniane wg indywidualnej wyceny określonej przez naszych pracowników. Płacimy za każdy kompletny pojazd. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i województwo mazowieckie — sprawdź skup aut powypadkowych Warszawa. Na tym obszarze jesteśmy w stanie, zrealizować odbiór pojazdu niemalże od ręki w ciągu maksymalnie 24h od uzgodnienia warunków sprzedaży. Skupujemy również auta z innych rejonów Polski — auto skup Legionowo i zagranicy — w tej sytuacji warunki transakcji są uzgadniane indywidualnie. Skup aut rozbitych Warszawa Posiadamy własny transport typu laweta oraz odpowiedzialnych kierowców, którzy z uśmiechem na twarzy, wracają z zakupionym autem do bazy naszej firmy. Wszystkie kwestie formalno-prawne zostały opracowane przez naszych specjalistów, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i gwarancję otrzymania należnej kwoty.

Skup samochodów zniszczonych Warszawa

Prowadzimy skup i kasacje aut wszystkich typów. Auto kasacja samochodów osobowych i ciężarowych, które są uszkodzone, powypadkowe, nienadające się do dalszej eksploatacji. Za oddane nam do kasacji auto płacimy i wystawiamy wszystkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i zgłoszenia w firmie ubezpieczeniowej. Skupujemy do kasacji samochody od osób prywatnych, podmiotów gospodarczych, korporacji taksówkowych, firm windykacyjnych, szkół jazdy oraz firm. Zajmujemy się auto kasacją oraz skupem aut osobowych i pojazdów samochodowych różnych typów od wielu lat. Dzięki temu nie musisz już szukać ogłoszeń typu „kupie auto Warszawa” - to my kupimy je od Ciebie! Nasza usługa skupu pojazdu, skierowana jest przede wszystkim do osób lub firm, który szybko i skutecznie chcą się pozbyć zbędnego pojazdu. Skupujemy samochody bez względu na ich stan. Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Sprawdź jakie auto możesz nam sprzedać!

Zadzwoń do nas — auto kasacja Warszawa

Dysponujemy wyspecjalizowanym zespołem wyszkolonych specjalistów, którzy oceniają Twój pojazd w czasie rzeczywistym. Chcesz sprzedać swój samochód? Kupimy każdy samochód, w każdym wieku, z dowolnym przebiegiem, w każdym stanie — obsługujemy takie dzielnice Warszawy jak: Bielany, Mokotów, Legionowo i Bemowo. Bezproblemowa, uprzejma obsługa od początku do końca.

Korzyści — auto kasacja Warszawa — sprzedaj szybko swój samochód


Ważną rzeczą do zapamiętania podczas sprzedaży samochodu jest to, że jesteśmy firmą, która kupuje i sprzedaje używane samochody. Chcemy kupować samochody bezpośrednio od ogółu społeczeństwa po cenach handlowych. Korzyścią ze sprzedaży samochodu naszej firmie jest to, że oferujemy bezpieczną i bezproblemową obsługę. Jesteśmy zarejestrowaną firmą i jesteśmy gotowi przyjechać do Ciebie w celu sprawdzenia i zakupu Twojego samochodu. U nas sprzedasz swój samochód szybko! Jeśli złożymy Ci ofertę na Twój samochód telefonicznie, zanim dokonamy przeglądu samochodu, oferta ta może zostać zmieniona, ale będzie uwzględniona podczas jego sprzedaży.

Kupimy Twoje auto — Warszawa — jak to działa?

Zadzwoń do nas, prześlij nam swoją wycenę, porozmawiaj z nami. Po otrzymaniu danych pojazdu przygotujemy dla Ciebie odpowiedź z wyceną, a także zadzwonimy w celu uzyskania dalszych informacji o Twoim samochodzie. Zapytamy Cię o stan samochodu. Na przykład, czy ma jakiekolwiek uszkodzenia, takie jak zadrapania lub wgniecenia na karoserii. W jakim stanie są koła? Czy opony wymagają wymiany? Wszystkie te informacje pomogą nam lepiej zrozumieć wartość Twojego samochodu, zanim jeszcze go zobaczymy. Po otrzymaniu wyceny umów się na spotkanie z naszymi specjalistami, abyśmy mogli przyjechać i kupić Twój samochód.

Umów się na oglądanie samochodu — skup samochodów Warszawa

Przyjedziemy do Twojego domu lub pracy, aby obejrzeć Twój samochód. Musimy poznać trochę informacji o Twoim samochodzie, abyśmy mogli określić jego wartość. Przeprowadzimy nasze standardowe kontrole samochodu, przeprowadzając Cię przez cały proces.

Sprzedaj nam swój samochód! Auto kasacja Warszawa

Po ustaleniu ceny zapłacimy gotówką, uporządkujemy dokumenty i zabierzemy samochód. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej możliwej obsługi podczas sprzedaży samochodu, aby zamienić to, co zwykle stresujące, w coś bezproblemowego i łatwego. Jeśli chcesz sprzedać swój samochód, w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat procesu sprzedaży samochodu, zadzwoń do nas — odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadowlonych Klienntów

1287

Zadowlonych Klienntów


Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z obsługi i oferty jaka składamy.

Zakupionych pojazdów

2893

Zakupionych pojazdów


co dziennie skupujemy od Klientów z Warszawy auta osobowe i pojazdy specjalne.

Odebranych telefonów

263

Miesięcznie


Co dziennie odbieramy od naszych Klientów telefony i maile z propozycja zakupu pojazdów.

Ponad

10

Letnie doświadcznie


Jesteśmy do Państwa dyspozycji już ponad 10 lat i nadal chcemy z Wami współpracować.
Zadzwoń i zapytaj o cenę?