Skup samochodów używanych Warszawa

Skupujemu samochody od osób prywatnych, podmiotów gospodarczych, korporacji taksówkowych , firm windykacyjnych, szkół jazdy oraz firm.

Zajmujemy się skupem aut osobowych i pojazdów samochodowych różnych typów od wielu lat. Nasza usługa skupu pojazdu, skierowana jest przede wszystkim do osób lub firm, który szybko i skutecznie chcą się pozbyć zbędnego pojazdu.
Skupujemy samochody bez względu na ich stan. Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.
Sprawdź jakie auto możesz nam sprzedać!

Negocjacja ceny

Cenę za pojazd negocjujemy bez pośredników. Umawiamy się na określoną kwotę, która wypłaca jest zgodnie z życzeniem Klienta. Zapłata za pojazd może być przekazana bezpośrednio na rękę lub wpłacano na konto Klienta.

Podpisanie umowy

Formalności ograniczamy do minimum. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego procedura sprzedaży jest ograniczona do minimum formalności. Na spotkanie przyjeżdżamy z uniwersalną umową kupna-sprzedaży pojazdu. Cała formalność zakupu pojazdu trwa do pół godziny.

Odbiór pojazdu

Po sfinalizowaniu transakcji, zakupiony pojazd odbieramy od Sprzedawcy za pomocą własnych środków transportu. Klient w żaden sposób nie musi przygotowywać pojazdu przed spotkaniem w sprawie skupu samochodu. Wszelkiego rodzaju czynności techniczne, przygotowanie pojazdu do odjazdu jest po naszej stronie.

Zadowolenie obu stron

Dążymy do satysfakcji naszych Klientów i oferujemy najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności.

Dlaczego nam najlepiej sprzedać auto

Ponieważ staramy się zaoferować naszym Klientom najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności.
Wiemy również, że Klienci mają wiele pytań, dlatego udzielamy wszelkich informacji związanych zarówno z samym procesem transakcji, warunków płatności, jak i sposobów przekazania auta w nasze ręce.

  • Skupujemy auta z Warszawy
  • Skupujemy auta z okolic Warszawy
  • Skup samochodów używanych Warszawa
  • 24 hours shipping.
  • Zapewniamy pełna obsługę Klienta


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i województwo mazowieckie. Na tym obszarze jesteśmy wstanie zrealizować odbiór pojazdu niemalże od ręki w ciągu maksymalnie 24h od uzgodnienia warunków sprzedaży. Skupujemy również auta z innych rejonów Polski i zagranicy, w tej sytuacji warunki transakcji są uzgadniane indywidualnie.

Posiadamy własny transport typu laweta oraz odpowiedzialnych kierowców, którzy z uśmiecham na twarzy wracają z zakupionym autem do bazy naszej firmy. Wszystkie kwestie formalno-prawne zostały opracowane przez naszych specjalistów, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i gwarancję otrzymania należnej kwoty.

Zadowlonych Klienntów

1287

Zadowlonych Klienntów


Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z obsługi i oferty jaka składamy.

Zakupionych pojazdów

2893

Zakupionych pojazdów


co dziennie skupujemy od Klientów z Warszawy auta osobowe i pojazdy specjalne.

Odebranych telefonów

263

Miesięcznie


Co dziennie odbieramy od naszych Klientów telefony i maile z propozycja zakupu pojazdów.

Ponad

10

Letnie doświadcznie


Jesteśmy do Państwa dyspozycji już ponad 10 lat i nadal chcemy z Wami współpracować.

Skup samochodów używanych Warszawa

Zadzwoń i zapytaj o cenę?