Skup aut Warszawa

Skup aut Warszawa

Skupuje auta od osób prywatnych, podmiotów gospodarczych, korporacji taksówkowych , firm windykacyjnych, szkół jazdy oraz firm.

Zajmujemy się skupem aut osobowych i pojazdów samochodowych różnych typów od wielu lat. Nasza usługa skupu pojazdu, skierowana jest przede wszystkim do osób lub firm, który szybko i skutecznie chcą się pozbyć zbędnego pojazdu. Skupujemy samochody bez względu na ich stan. Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Sprawdź jakie auto możesz nam sprzedać!

Negocjacja ceny

Cenę za pojazd negocjujemy bez pośredników. Umawiamy się na określoną kwotę, która wypłaca jest zgodnie z życzeniem Klienta. Zapłata za pojazd może być przekazana bezpośrednio na rękę lub wpłacano na konto Klienta.

Podpisanie umowy

Formalności ograniczamy do minimum. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego procedura sprzedaży jest ograniczona do minimum formalności. Na spotkanie przyjeżdżamy z uniwersalną umową kupna-sprzedaży pojazdu. Cała formalność zakupu pojazdu trwa do pół godziny.

Odbiór pojazdu

Po sfinalizowaniu transakcji, zakupiony pojazd odbieramy od Sprzedawcy za pomocą własnych środków transportu. Klient w żaden sposób nie musi przygotowywać pojazdu przed spotkaniem w sprawie skupu samochodu. Wszelkiego rodzaju czynności techniczne, przygotowanie pojazdu do odjazdu jest po naszej stronie.

Zadowolenie obu stron

Dążymy do satysfakcji naszych Klientów i oferujemy najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności.

Dlaczego nam najlepiej sprzedać auto

Ponieważ staramy się zaoferować naszym Klientom najlepszą ofertę oraz jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu pojazdów od osób prywatnych i instytucji, nauczyło nas, że najważniejsze dla naszego Klienta jest miła obsługa i szybki czas realizacji formalności. Wiemy również, że Klienci mają wiele pytań, dlatego udzielamy wszelkich informacji związanych zarówno z samym procesem transakcji, warunków płatności, jak i sposobów przekazania auta w nasze ręce.

 • Skupujemy auta z Warszawy
 • Skupujemy auta z okolic Warszawy
 • Skup aut Warszawa
 • 24 hours shipping.
 • Skup aut za gotówkę


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i województwo mazowieckie. Na tym obszarze jesteśmy wstanie zrealizować odbiór pojazdu niemalże od ręki w ciągu maksymalnie 24h od uzgodnienia warunków sprzedaży. Skupujemy również auta z innych rejonów Polski i zagranicy, w tej sytuacji warunki transakcji są uzgadniane indywidualnie.

Posiadamy własny transport typu laweta oraz odpowiedzialnych kierowców, którzy z uśmiecham na twarzy wracają z zakupionym autem do bazy naszej firmy. Wszystkie kwestie formalno-prawne zostały opracowane przez naszych specjalistów, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i gwarancję otrzymania należnej kwoty.

Zadowlonych Klienntów

1287

Zadowlonych Klienntów


Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z obsługi i oferty jaka składamy.

Zakupionych pojazdów

2893

Zakupionych pojazdów


co dziennie skupujemy od Klientów z Warszawy auta osobowe i pojazdy specjalne.

Odebranych telefonów

263

Miesięcznie


Co dziennie odbieramy od naszych Klientów telefony i maile z propozycja zakupu pojazdów.

Ponad

10

Letnie doświadcznie


Jesteśmy do Państwa dyspozycji już ponad 10 lat i nadal chcemy z Wami współpracować.

Skup aut Warszawa

Wychodząc na przeciw zapotrzebowania klientów, proponujemy usługę skupu aut od właścicieli pojazdów, którzy chcą szybko i profesjonalnie odsprzedać swoje auto. Skup aut Warszawa proponuje zakup każdego rodzaju auta osobowego, w każdym stanie technicznym za gotówkę.

Ten sposób skup aut jest szczególnie wygodne dla osób, które nie mają czasu czekać na sprzedaż auta w komisie oraz w sytuacji, gdy planujesz szybki zakup nowego auta albo potrzebujesz zastrzyku finansowego na inne cele.

Dbamy o dobro klienta, dlatego oferujemy naszym klientom dobre ceny i sprawne załatwienie formalności podczas transakcji. Na spotkanie z klientem, przyjeżdżamy z kompletem dokumentów, które są niezbędne do prawidłowego zakupu auta od jego właściciela. Cała transakcja czasami trwa tylko 20 min. Wstępna wycenę auta można otrzymać już podczas rozmowy telefonicznej.

Wycena skupu auta przez telefon

Jeśli jesteś zainteresowany szybka sprzedażą auta w Warszawie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Opowiedz nam, jakie auta jest do sprzedania, w jakim stanie technicznym. Wszystkie szczegóły dotyczące stanu technicznego auta, pomogą nam  właściwie ocenić stan aut i jego wartość rynkową.

Jesteśmy wstanie zaoferować najlepsze ceny skupu auta na terenie Warszawy.  Wybierając naszą  usługę  skupu aut Warszawa, szybko pozbędzie się balastu w postaci nie potrzebnego auta i zajmiesz się zakupem nowego auta.

Skup aut Warszawa – godziny pracy

Cenimy czas naszych klientów oraz jesteśmy elastyczni co do czasu i miejsca przeprowadzania transakcji. Rozumiemy, że w obecnych czasach, każdy ceni sobie swój czas i na pewno nie chce marnować go na zbędne formalności związane ze sprzedażą używanego auta.

Dostosujemy się do Twojego grafika i możliwości Umówimy się tak, by to Tobie pasowała pora spotkania. Również miejsce oględzin auta jest możliwe do ustalenia po wcześniejszym umówieniu. Nasz skup aut warszawa, przyjmuje zlecenia zakupu auta przez całą dobę.

Skontaktuj się, a otrzymasz kompletne informacje o szczegółach.

Formalności podczas zakupu auta

Oferta, jaką ma skup aut używanych Warszawa, jest bezkonkurencyjna na rynku wtórnym pojazdów. Jej główne cechy to przede wszystkim:

 • bezpieczeństwo i legalność transakcji zakupu auta,
 • możliwość oględzin pojazdu w umówionym miejscu
 • wygodna pora dnia na obejrzenie auta,
 • wymagania określające stan pojazdu ograniczone do minimum,
 • proste i szybkie formalności,
 • atrakcyjne i ekspresowe wyceny, dokonywane przez profesjonalistów na runku aut używanych.

Od lat zajmujemy się skupem aut z Warszawy i okolic, dlatego oferujemy profesjonalną obsługę  i minimum formalności.

————

Jeśli chcesz sprzedać swój samochód, to dobrze trafiłeś! Nasza firma świadczy profesjonalne usługi skupu samochodów na terenie  całej Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.

W branży skupu aut aut jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat. Dzięki temu doświadczeniu, wiemy jak wycenić auto tak, aby obie strony transakcji były zadowolone. Znamy się na samochodach, dzięki czemu w sposób rzetelny wycenimy każde auto. Nasza firma nie ogranicza się jedynie do skupu aut używanych. Działamy kompleksowo w branży motoryzacyjnej i skupujemy uta w każdym stanie technicznym oraz każdej marki:

 • Skup samochodów używanych
 • Samochody uszkodzone (nadające się do dalszej eksploatacji)
 • Samochody powypadkowe
 • Auta typu „Angliki”
 • Pojazdy specjalne
 • Samochody ciężarowe

Posiadamy własną lawetę, dzięki której odbiór auta uszkodzonego nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy do wyceny telefonicznej jak.  Skupujemy auta wszystkich marek i podejmiemy się każdej wyceny. Płacimy zawsze gotówką na miejscu podczas zawierania umowy.

Prawdziwych miłośników motoryzacji oraz osoby, którą chcą się dowiedzieć o motoryzacji zapraszamy na nasz blog. Dzięki porad motoryzacyjnych oraz rzetelne informacje jak kupić samochód i nie dać się oszukać od ekspertów z branży.

Skup aut Warszawa | Skup samochodów Warszawa | Auto skup Warszawa | Auto kasacja Warszawa  | Pomoc drogowa Warszawa |

 

Zadzwoń i zapytaj o cenę?