Rynek motoryzacyjny a skup aut w Warszawie

Złomowanie Auta Warszawa
Złomowanie samochodów powypadkowych – czy to się opłaca?
30 października 2019
Jak sprzedać samochód ciężarowy?
Jak sprzedać samochód ciężarowy?
29 listopada 2019

Rynek motoryzacyjny a skup aut w Warszawie

skup aut w Warszawie

skup aut w Warszawie

Rynek motoryzacyjny a skup aut w Warszawie. Skup aut Warszawa, to wyspecjalizowana firma, która skupuje auta z Warszawy za gotówkę do ręki.

W minionym 2018 roku padły kolejne rekordy posiadania aut na polskim rynku motoryzacyjnym.  „Puls Biznesu”. Po raz pierwszy od lat  zarejestrowano niemal 600 tys. aut osobowych i

dostawczych.

Ten rok 2019 będzie dla polskiego rynku motoryzacyjnego rekordowy – informuje „Puls Biznesu”. Dziennik wskazuje, że nabywców na samochody może być nawet 550 tys….

Instytut Badania Rynku Motoryzacyjnego Samar przedstawił wstępne (bez ostatnich pięciu pracujących dni grudnia) wyniki pierwszych rejestracji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce. Wynika z nich, że w minionym roku zarejestrowano nad Wisłą 521 704 samochody osobowe oraz 66 602 auta dostawcze (do 3,5 tdm.).

W przypadku osobówek oznacza to wzrost o 10,5 proc. Rynek samochodów dostawczych urósł natomiast o 13,8 proc. Najszybciej rośnie natomiast segment aut premium. W 2018 roku Polacy zarejestrowali 71 555 pojazdów zaliczanych do tej grupy. To aż o 16,7 proc. więcej niż rok wcześniej.

 

Skup Aut Warszawa (źródło: opracowanie własne)

Skup aut Warszawa

Z roku na rok nasycenie rynku motoryzacyjnego w Polsce jest bardzo wysokie. Klienci stają się co raz bardziej wymagający, stale podnoszą swoje oczekiwania co do jakości zakupywanych aut. Napływ dobrej jakości pojazdów używanych z Europy Zachodniej  powoduje, że firmy sprzedające auta w kraju mają dużą konkurencje wewnętrzną, a co za tym idzie, sprzedawanie auta za pomocą komisu samochodowe, może trwać kilka tygodni, a przy droższych autach nawet kilka miesięcy.

Istnieją na rynku inne alternatywne metody sprzedaży auta, są nimi wyspecjalizowane firmy skupujące auta za gotówkę. Nasz skup aut Warszawa oferuje  pozwoli Ci sprzedać pojazd, który od ręki za gotówkę nawet 20 min. Takie rozwiązanie, to doskonała okazja dla osób niemających czasu na przygotowanie auta do sprzedaży, żmudne szukanie kupców i spotkania z nimi.

Nie musisz publikować ogłoszeń, oraz tracić czasu na wynajdowanie miejsc na publikacje ich w Internecie. Nasz skup auta Warszawa, odbierze zakupione od Ciebie auto własnym transportem, przygotuje niezbędne dokumenty przeprowadzenia transakcji.

kupieautowarszawa.pl
Jesteśmy firmą, która zajmuje się skupem aut używanych. Skupujemy wszystkie auta, które uległy wypadkowi w każdym stanie technicznym i każdej marki, płacimy gotówkę do ręki. Formalności trwają nawet do 20 minut. Rodzaje skupowanych pojazdów: Samochody osobowe, Samochody dostawcze, Samochody ciężarowe, Samochody powypadkowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapytaj po bezpłatną wycenę: +48 533 222 333

Komentarze są wyłączone.

Zadzwoń i zapytaj o cenę?